Jesteś tutaj

12 NIEDZIELA ZWYKŁA

Parafia Św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu - 25.06.2017 r.

XII Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj jest dwunasta Niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Biuro Radia Maryja organizuje wyjazd do Częstochowy na Spotkanie Rodziny Radia Maryja. Wyjazd w dniu 9 lipca o godzinie 6.00 z parkingu przy hotelu Victoria. Zapisy i bliższe informacje w biurze, lub kancelarii parafialnej.

3.Parafialny Zespół Caritas przy naszej Parafii organizuje pielgrzymkę autokarową osób chorych, niepełnosprawnych i starszych wiekiem do Częstochowy w dniu 6 lipca br. Koszt wyjazdu 25 zł. Wyjazd z parkingu przy Victorii o godzinie 7.00. Zapisy w kancelarii parafialnej.

4. We wtorek Kościół obchodzi wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, w środę wspomnienie św. Ireneusza - biskupa i męczennika, a w czwartek Kościół oddaje cześć św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi i tego dnia wspieramy ofiarami Stolicę Apostolską. Kancelaria będzie nieczynna .Msze Święte w bazylice będą odprawione o godzinie 7.00, 8.30, 10.0 i 18.00 , a w Olewinie o godzinie 17.00. Imieniny swoje obchodzi ksiądz Biskup Piotr Skucha,, a w naszej Parafii Ks. Piotr Janiczek i Ksiądz Piotr Bardo- czcigodnym solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki patrona św. Piotra- wspierajmy ich posługę swoimi modlitwami.

5. 1 lipca - I sobotę miesiąca ;czcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny i odmawiamy cztery części różańca, a o godzinie 18.00 będzie Msza Święta za Radio Maryja, TV TRWAM i inne katolickie środki przekazu- wspieramy je również ofiarami.

6.Przez całe wakacje w dni powszednie nie ma Mszy Świętej o godzinie 6.30. W kościele Św. Maksymiliana w Olkuszu ostatnia niedzielna Msza Święta będzie odprawiana o godzinie 20.00.

7. Przez cały lipiec, sierpień i wrzesień stały konfesjonał w kaplicy św. Jana Kantego będzie czynny od godzinie 10.00 do 11.00.

8. Udającym się na wakacje i urlopy życzymy dobrego odpoczynku, Bożego błogosławieństwa, wstawiennictwa Matki Bożej i bezpieczeństwa duszy i ciała.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i wszystkiego najlepszego na nowy tydzień.