Jesteś tutaj

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Parafia Św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu

II Niedziela Wielkiego Postu -12.03. 2017

Ogłoszenia duszpasterskie

1.Dzisiaj jest II Niedziela Wielkiego Postu. Zawsze szukajmy oblicza Jezusa Chrystusa, jaśniejącego światłem pokoju, dzięki czemu możemy zrozumieć jak wielką miłość miał Ojciec wobec nas, że ofiarował swojego Syna umiłowanego, aby nas wybawił.

2. Droga Krzyżowa jest odprawiana w piątki Wielkiego Postu o godzinie 16.00 – dla dzieci, 17.00 – dla dorosłych, 19.00- dla młodzieży, a Gorzkie Żale będą odprawiane w niedziele o godzinie 16.00.

3.W dzisiejszą niedzielę we wszystkich kościołach w Polsce jest tradycyjnie przeprowadzana zbiórka do puszek z przeznaczeniem na Kościoły Misyjne. Bóg zapłać ofiarodawcom i Caritasowi za pomoc w zbiórce.

4..W środę, czwartek i piątek Szkoły Podstawowe będą mieć rekolekcje. Klasy: IV, V, i VI będą przychodzić do bazyliki na godzinę 9.00 ,a klasy I ,II, III na godzinę 11.00. Spowiedź rekolekcyjna będzie dla uczniów klas IV –VI w czwartek o godzinie 9.00. Bardzo serdecznie zapraszamy nauczycieli i katechetów do opieki nad uczniami w czasie rekolekcji.

5. W przyszłą niedzielę o godzinie 15.00 będzie Msza Święta dla dzieci klas trzecich, które przygotowują się do I Komunii Świętej. Zapraszamy uczniów i ich rodziców na wspólną modlitwę.

6. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.